O nás

NAŠA SPOLOČNOSŤ

Spoločnosť EDENPharma sa stala významným hráčom v oblasti zdravia od svojho založenia pred 17 rokmi. Od svojich skromných začiatkov sa zaradila medzi najdôveryhodnejšie značky vo farmaceutickom priemysle, ponúkajúc širokú škálu produktov na podporu zdravia a kvality života.

EDENPharma bola založená v roku 2006 skupinou oddaných odborníkov z oblasti zdravotníctva a farmácie, ktorí mali spoločný sen - poskytovať najvyššiu kvalitu prírodných produktov a inovatívnych liečivých prostriedkov na podporu zdravia. Ich hlavnou ambíciou bolo ponúkať bezpečné a účinné riešenia, ktoré by zdôrazňovali dôležitosť prírodných zložiek a tradičných liečebných metód. Jednou z najhlbších hodnôt spoločnosti EDENPharma je zodpovednosť voči zákazníkom a spoločnosti ako celku, čím nám hlavne záleží na dodržiavaní pravidiel a noriem výroby, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a kvalitu produktov.

Portfólio produktov ponúka širokú škálu produktov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti zdravia. Portfólio zahŕňa prírodné doplnky stravy, bylinné extrakty, vitamíny, minerály, kozmetické výrobky a zdravotnícke pomôcky. Všetky produkty sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a podliehajú prísnej kontrole kvality. Každý produkt je starostlivo formulovaný a navrhnutý s cieľom podporovať zdravie a pohodu. Bez ohľadu na individuálne potreby a ciele, EDENPharma má produkt, ktorý môže pomôcť jednotlivcom dosiahnuť optimálne zdravie a kvalitu života.

V dnešnom svete, kde zdravie zohráva kľúčovú úlohu v živote ľudí, je dôležité mať na výber spoľahlivého partnera, ktorý poskytuje kvalitné a inovatívne produkty. EDENPharma je jednou z popredných spoločností v oblasti zdravia, ktorá si získala dobrú povesť vďaka svojej oddanosti kvalite, vedeckému výskumu a excelentnej zákazníckej starostlivosti.

Inovácia a výskum: EDENPharma je známa neustálym záujmom o inovácie a pokrokové vedecké výskumy. Spoločnosť investuje významné zdroje do vývoja a testovania nových produktov, aby zabezpečila ich účinnosť a bezpečnosť pre zákazníkov. Sústredí sa na prírodné a organické zložky a používa najmodernejšie technológie na výrobu svojich produktov. Vďaka tomu sú produkty EDENPharma vysoko kvalitné a účinné.

Kvalita a bezpečnosť: EDENPharma kladie veľký dôraz na kvalitu a bezpečnosť svojich produktov. Všetky výrobky sú podrobené prísnej kontrole kvality a vyrábajú sa v súlade s najvyššími štandardmi a certifikáciami. Spoločnosť spolupracuje s renomovanými laboratóriami, aby sa uistila, že každý produkt je bezpečný a účinný. EDENPharma tiež dodržiava prísne etické a environmentálne normy. Svoju pozíciu na slovenskom farmaceutickom trhu si udržiavame kvalitnými prírodnými výrobkami, servisom zákazníkom a ochotou inovovať.

Firma EDENPharma s.r.o. sa zaoberá predajom výživových doplnkov, ktoré sú vyrábané za prísnych kritérií. Ponúkame kvalitu prírodných ingrediencií s vysokým obsahom účinných látok. V produktoch sú používané tie najkvalitnejšie extrakty surovín, čím chceme zabezpečiť maximálnu kvalitu pre Vás. Našou snahou prostredníctvom troch základných požiadaviek – obsah overených účinných látok, správne dávkovanie a odpovedajúca lieková forma – je prinášať pre Váš zdravý životný štýl to najlepšie čo príroda ponúka.

  • Produkty najlepšej kvality
  • Ústretový zákaznícky servis
  • Pozitívny prístup k inováciám

NÁŠ TÍM

Za každým úspechom našej spoločnosti sa skrýva neľahká práca našich zamestnancov a spolupracovníkov, začo im patrí úcta a vďaka.

Tím našich zamestnancov tvorí stabilný kolektív, ktorý neustále sleduje situáciu na slovenskom trhu a pracuje na zdokonaľovaní našich služieb