Vážení zákazníci. Radi by sme Vás informovali, že z dôvodu čerpania dovolenky od 24. júla 2024 do 28. júla 2024 budú Vaše objednávky a dotazy vybavované až 29. júla 2024. Za pochopenie ďakujeme. Tím EDENPharma 

Serrapeptáza forte 250 000 I.U.

Kód: 1711
Novinka Tip
€39,90
Skladom (>7 ks)

Serrapeptáza je prírodný, proteolytický enzým, ktorý produkuje priateľská baktéria z rodu Serratia, žijúca vo vnútornostiach priadky morušovej (Bombyx mori). Enzým sa získava z enterobaktérií Serratia sp. E-15 v procese kontrolovanej fermentácie. Enzým prispieva k rozkladu a k odstráneniu poškodených buniek z organizmu. Serapeptáza má protizápalové účinky, rozkladá odumreté tkanivo a pomáha odstraňovať toxíny zo zápalových procesov, a preto pozitívne pôsobí na skrátenie doby hojenia. 

Detailné informácie

Produkty vyrobené na Slovensku
Produkty vyrobené na Slovensku
Používame extrakty
Používame extrakty
Nepoužívame konzervanty
Nepoužívame konzervanty ani farbivá
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 40 eur

Podrobný popis

Serapeptáza je prírodný proteolytický enzým, ktorý produkuje baktéria z rodu Serratia, žijúca vo vnútornostiach priadky morušovej (Bombyx mori). Gastrorezistentný obal ochraňuje enzým pred agresívnou žalúdočnou kyselinou a takto sa dostáva priamo do tenkého čreva a tým je zabezpečené maximálne využitie aktívnej látky. Proteolytický enzým serapeptáza je vyrábaný procesom riadenej fermentácie baktériou Serratia E-15.

Serapeptáza je enterosolventne (acidorezistentne, gastrorezistentne) obaľovaná tak, že liberácia účinnej látky je technologickými postupmi posunutá do dvanástnika alebo ďalších častí tenkého čreva. Enterosolventný obal jednotlivých granulí serapetázy je zabezpečený polymérom, ktorý je nerozpustný v kyslom prostredí žalúdka, ale rozpúšťa sa pri zásaditom pH v tenkom čreve. 

Pomáha zmierňovať bolesť, negatívne prejavy zápalu a s tým súvisiace opuchy, prispieva ku skráteniu doby hojenia rán po operáciách či úrazoch.

Zloženie na 1 tabletu: Serrapeptáza (Serratia marcescens E-15) 110 mg čo je 250 000 I.U., 100 % enterosolventne obalenej serapeptázy, objemové činidlo – mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý.

Neobsahuje, farbivá, príchute, konzervačné látky a glutén.

Dávkovanie: 1 tableta denne pol hodinu pred jedlom. /najlepšie ráno/, alebo 2 hodiny po jedle.

Upozornenie: Určené pre zvieratá. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Veterinárny prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv odporúčaných veterinárnym lekárom. Bez predpisu veterinárneho lekáraUchovávať na suchom mieste pri teplote do 25°C. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí.

Na svete existuje iba jeden druh serrapeptázy rovnako účinný pre ľudí aj zvieratá. Dokonca v niektorých krajinách je schválená ako liek. Keďže  neustále narastá potreba starostlivosti o domáce zvieratká, sa serrapeptáza schválila aj ako veterinárny prípravok pre pomoc pri rôznych ochoreniach zvierat. Ak ju porovnáme so serrapeptázou určenou pre ľudí, ide presne o tú istú látku s prispôsobeným dávkovaním v závislosti od hmotnosti organizmu.

Veterinárny prípravok pre obrie plemená psov a kone. Prírodný proteolytický enzým. Veterinárny prípravok pomáha zmierňovať bolesť, negatívne prejavy zápalu a s tým súvisiace opuchy, prispieva ku skráteniu doby hojenia rán po operáciách či úrazoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Serrapeptáza
Hmotnosť: 0.059 kg

SERRAPEPTÁZA FORTE 250 000 I.U.

5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 4.7.2024
Spokojnosť
5
A Avatar autora | 20.5.2024
Som veľmi spokojná.
5
J Avatar autora | 23.4.2024
Veľká spokojnosť.