Vážení zákazníci. Radi by sme Vás informovali, že z dôvodu čerpania dovolenky od 24. júla 2024 do 28. júla 2024 budú Vaše objednávky a dotazy vybavované až 29. júla 2024. Za pochopenie ďakujeme. Tím EDENPharma 

Stolové sladidlo / Stévia

Kód: 1713
€8,60
Skladom (>7 ks)

Stévia je sladká a nemá pritom žiadne kalórie.    Mať tak bezodný zdroj cukru, po ktorom sa nepriberá, je takmer zadarmo a navyše to nie je chémia. Znie to ako rozprávka. Je to možné? Vo svete sa bežne používa na osladenie diétnych nápojov, cukroviniek, jogurtov a pod.   Obsahuje komplex takých látok, ktoré spôsobia, že sa Vám nezvýši hladina cukru v krvi. Naopak pomáhajú udržiavať cukor v rovnováhe v krvi a pečeni.

Detailné informácie

Produkty vyrobené na Slovensku
Produkty vyrobené na Slovensku
Používame extrakty
Používame extrakty
Nepoužívame konzervanty
Nepoužívame konzervanty ani farbivá
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 40 eur

Podrobný popis

Stévia cukrová je drobný krík, ktorého listy sú o 300 krát sladšie než cukor. Preto je ideálna nielen pre diabetikov, ale pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, chcú žiť zdravie, a teda aj dlhšie. Stévia obsahuje komplex sladivých látok, ale aj betakarotén, tanín, stigmasterol, prchavé rastlinné oleje, bielkoviny, rutín, riboflavín, tianín, vlákninu, vitamín A, C, niacín a ďalších 60 zdraviu prospešných zlúčenín. Využiť Stéviu a produkty z nej môžete na sladenie studených či teplých nápojov, jedál či zákuskov

Rastlina má na ľudský organizmus priaznivé účinky aj po zdravotnej stránke. Sušené lístky stévie obsahujú steviozidy, a tie dokážu stimulovať pankreas aj tvorbu inzulínu, čo sa prejavuje pozitívne pri liečbe diabetu II. Typu. Avšak je v hodná aj pre pacientov trpiacich cukrovkou typu I (diabetes mellitus I.) lebo sladí, ale nemá žiadnu energetickú hodnotu. Takže ju možno použiť ako náhradné sladidlo.

Zloženie na 1 tabletu: stevia - glykozidy steviolu, hydrogenuhličitan sodný, kyselina jablčná, L-leucín,.

Stolové sladidlo s obsahom sladidla pochádzajúceho z rastlín Stevia Rebaudiana Bertoni.

Určené na dochutenie nápojov a jedál.

1 tableta zodpovedá 1/2 kocky cukru.

Minimálna trvanlivosť: viď.na obale. Skladujte v suchu pri teplote do 25C°,uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nieje vhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Užíva sa podľa potreby na sladenie nápojov, denne maximálne 5 tabliet na každých 15 kg telesnej hmotnosti.

Balenie:  500 tabliet                                                                                                                                                                                                                  Hmotnosť balenia: 40 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: