Magnézium Mega 665 mg

Kód: 000310
€10,70
Skladom (>5 ks)

Magnézium Mega 665 mg – výživový doplnok vo forme kapsúl obsahuje horčík v najstrebatelnejšej forme, suchý výťažok Medovky lekárskej, Rhodiola rosea a vitamíny B6. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy a k správnej funkcii psychiky.

Detailné informácie

Nepoužívame farbivá
Nepoužívame farbivá
Nepoužívame konzervanty
Nepoužívame konzervanty
Používame extrakty
Používame extrakty
Produkt vyrobený na Slovensku
Produkt vyrobený na Slovensku

Podrobný popis

Zloženie na 1 kapsulu: horčík /magnézium/ vo forme horečnatej soli kyseliny citrónovej 665 mg 177% RVH, želírujúce činidlo: želatína, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, Medovka lekárska (Melissa officinalis extrakt) 30mg, Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea extrakt) 20 mg, vitamín B6 vo forme pyridoxín hydrochlorid 2mg, 140% RVH.

*RVH – referenčná výživová hodnota

Dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle.

Minimálna trvanlivosť: viď.na obale. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25C°,uskladňovať mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť.

Výživový doplnok stravy s kombináciou horčíka a vitamínu B6. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k normálnej psychickej činnosti. Medovka lekárska napomáha k pozitívnej nálade, relaxácii a normálne činnosti obehovej sústavy. Rhodiola rosea (rozchodnica ružová – 100% zložka rastlinného pôvodu) pomáha organizmu k fyzickému výkonu a kondícii.