Kolostrum Junior

Kód: 000112
€7,60
Skladom (5 ks)

Bovinné (kravské) kolostrum obsahuje protilátky, množstvo imunitných a rastových faktorov. 1 tableta obsahuje minimálne 30% imunoglobulínov a vitamín C.

Detailné informácie

Nepoužívame farbivá
Nepoužívame farbivá
Nepoužívame konzervanty
Nepoužívame konzervanty
Používame extrakty
Používame extrakty
Produkt vyrobený na Slovensku
Produkt vyrobený na Slovensku

Podrobný popis

Bovinné (kravské) kolostrum obsahuje protilátky, množstvo imunitných a rastových faktorov. Kolostrum má overený pôvod, je získavané výhradne zo špeciálne vyberaných, úplne zdravých kráv z ČR a SR. Produkt obsahuje presne definované množstvo účinných látok (min. 30 % imunoglobulínov v jednej kapsule).  Kolostrum alebo mledzivo je tekutina, ktorá je vylučovaná mliečnou žľazou matky do 48 hodín po pôrode. Je jedinečným zdrojom nutričných látok, ktoré novorodenec v prvých kritických dňoch po pôrode potrebuje.

Zloženie na 1 tabletu: Kolostrum (bovinné) 100%-né 250 mg., vitamín C vo forme kyselina askorbová 30 mg /33% RVH/ - jahodová aróma. Obsahuje minimálne 30% imunoglobulínov.

Dávkovanie: 1 – 2 tablety denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny alebo rozhrýzť, vycmúľať a prehltnúť.

Balenie : 30 tabliet

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy! Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Výživový doplnok sa odporúča skladovať mimo dosahu malých detí.

Skladujte na suchom mieste, pri teplote do 25 °C.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny pre deti
Hmotnosť: 0.056 kg