Kapucínka väčšia + skorocel Junior

Kód: 1683
€9,60
Skladom (>7 ks)

Kapucínka väčšia + skorocel Junior obsahuje mikronizovaný extrakt rastliny -  Kapucínky väčšej, čo znamená, že jeho častice sú dostatočne malé, aby sa cez tenké črevo dostali do celého organizmu. Skorocel priaznivo vplýva na normálnu funkciu dýchacieho systému, črevného traktu a trávenie.

Detailné informácie

Nepoužívame farbivá
Nepoužívame farbivá
Nepoužívame konzervanty
Nepoužívame konzervanty
Používame extrakty
Používame extrakty
Produkty vyrobené na Slovensku
Produkty vyrobené na Slovensku

Podrobný popis

Zloženie na 100 ml: Glycerol 80% - 75 ml (Glycerol 99% - 60 ml + Aqua purificata 15 ml) Kapucínka väčšia (Tropaeolum majus - použitá časť rastliny vňať) 10:1 - 10 g, Skorocel kopijovitý (Plantago lanceolata) štandardizovaný extrakt z listu 10:1 - 5 g.

Tento produkt obsahuje mikronizovaný extrakt rastliny - Kapucínky väčšej, čo znamená, že jeho častice sú dostatočne malé, aby sa cez tenké črevo dostali do celého organizmu. Skorocel priaznivo vplýva na normálnu funkciu dýchacieho systému, črevného traktu a trávenie.

Dávkovanie: 2 x denne 2 ml priamo vypiť, alebo zamiešať do studeného/vlažného nápoja.

Minimálna trvanlivosť: viď.na obale. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25C°,uskladňovať mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť.

Produkt neobsahuje konzervanty ani syntetické farbivá.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny pre deti
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: