Ostropestrec mariansky 100% plod

Kód: 000239
€10,40
Skladom (>7 ks)

Granulovaná forma zaisťuje rýchle vstrebávanie účinných látok. Jedná sa o špeciálne šľachtenú odrodu Pestreca mariánskeho s vysokým obsahom silymarínu. Výrobok má nulovú koncentráciu mykotoxínov. Obsahuje kyselinu linolovú zo skupiny omega-6 mastných kyselín, fytosteroly a fosfolipidy. Užitočný pre udržanie fyziologickej čistiacej funkcie.

Detailné informácie

Nepoužívame farbivá
Nepoužívame farbivá
Nepoužívame konzervanty
Nepoužívame konzervanty
Používame extrakty
Používame extrakty
Produkt vyrobený na Slovensku
Produkt vyrobený na Slovensku

Podrobný popis

Jedná sa o špeciálne šľachtenú odrodu Pestreca mariánskeho s vysokým obsahom silymarínu ktorého plod sa spracúva do granúl. Granule obsahujú len 100% plodu. Granulovaná forma zaisťuje rýchle vstrebávanie účinných látok. Výrobok má nulovú koncentráciu mykotoxínov. Obsahuje kyselinu linolovú zo skupiny omega-6 mastných kyselín, fytosteroly a fosfolipidy. Užitočný pre udržanie fyziologickej čistiacej funkcie.

Zloženie: 100% plod pestreca mariánskeho (Silybum marianum, Fructus cardui mariae)
Neobsahuje alergény, bez konzervačných látok, antioxidantov a farbív.

Belenie:  150 g

Odporúčania o používaní a dávkovaní: 1x denne 7 g granulovaného plodu (3 ml v priloženej odmerke alebo malú kávovú lyžičku) – tzn . cca. 60mg flavonolignanov /sylimarínu/.

Dávku možno tiež rozdeliť do dvoch dávok na deň. Prípravok je možné podávať samostatne, v jogurte, müsli, alebo ako súčasť jedla. Granulovaný plod je tiež možné primiešavať do cesta na prípravu pečiva a ďalších jedál teplej kuchyne typu pyré, kaší a pod.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Výživový doplnok sa odporúča skladovať mimo dosahu malých detí.

Skladujte na suchom mieste, pri teplote do 25 °C

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné výživové doplnky
Hmotnosť: 0.191 kg